Bezva-ubytovani.cz jsou webové stránky, které se zaměřují na jednotlivé druhy dovolenkového ubytování i střednědobé a dlouhodobé pronájmy nemovitostí, jako jsou byty a celé domy.

Níže naleznete seznam článků, které na vás na webu bezva-ubytovani.cz čekají:

Jak si najít a kolik stojí ubytování v České republice?

Ať už hledáte ubytování na krátkodobý pobyt v rámci dovolené nebo služební cesty, či dlouhodobější pronájem garsonky, většího bytu nebo domu, na webu bezva-ubytovani.cz vám poradíme, jak si vybrat to pravé bydlení pro vás!

Podnájem: Jaké náležitosti musí splňovat nájemní smlouva?

K bydlení v pronájmu neodmyslitelně patří nájemní smlouva, kterou ze zákona musí pronajímatel a nájemce podepsat. Jaké jsou náležitosti nájemní smlouvy, co obsahují její přílohy, na co se zaměřit a na co si při podpisu dát pozor? To vše a mnoho dalšího se dozvíte na webu bezva-ubytovani.cz.

Ubytování a ceny nájemného v hlavním městě ČR – Praze

Víte, v jakém cenovém rozmezí se nacházejí ceny pronájmů v hlavním městě České republiky? Kolik stojí měsíční podnájem v samém centru Prahy a kolik v jejích okrajových částích? Kde je nájem nejdražší a kde naopak stojí nejméně? Na jakých faktorech závisí cena a co všechno se do ní promítá? Zjistěte tyto cenné informace na stránkách bezva-ubytovani.cz.

Kde pobývat v České republice: Nejlepší tipy na ubytování

Hledáte-li krátkodobé ubytování během vaší rodinné dovolené, pracovní cesty, rekreačního nebo ozdravného pobytu? Vyberte si z velkého množství ubytovacích možností. Pro nenáročné jsou tu cenově dostupné penziony. Pro ty, kteří jsou zvyklí na určitý životní standard, jsou tu luxusní hotely a prostorné apartmány. Na dobrodruhy čekají chaty a chalupy. A ti, kteří ze všeho nejvíc preferují soukromí, jsou tu volné celé byty a domy k pronájmu.

Domácí pohoda: Jak si z podnájmu vytvořit pohodlný domov?

Existuje celá řada jednoduchých a cenově dostupných způsobů, jak přeměnit pronajímaný prostor ve vaše soukromé království plné pohody a příjemné domácí atmosféry. Někdy stačí opravdu málo – například přemístit nábytek, nebo na stěny pověsit pár obrázků z rodinného alba.

Jak se v pronájmu cítit jako doma? Zkuste zaručené tipy!

Už bydlíte, ale stále se necítíte jako doma? Objevte skvělé tipy, jak zútulnit pronajímaný prostor tak, že se vám ani nebude chtít odejít.