Dočasné bydlení v pronájmu neznamená, že musíte obětovat vaše pohodlí nebo styl. Ať už hodláte bydlet v pronajatém bytě či domě několik týdnů nebo měsíců, pravděpodobně už víte, že podnájem není ideální.

Je to divné žít v prostoru, který není váš vlastní, často používáte nábytek někoho jiného a musíte se vyrovnat s cizím a potenciálně bizarním dekorem.

Dobrá zpráva je, že to nemusí být traumatizující zážitek. S pár úpravami můžete svůj podnájem povýšit z cizího prostoru na místo, kde budete skutečně chtít trávit čas. Pak už jen stačí hodit nohy nahoru a užívat si třeba na Playamo kasino pěkně z pohodlí domova. Čtěte dále a objevte tipy, jak se v podnájmu cítit jako doma.

Vyzdobte zdi

Zavěste na stěny lampionky, žárovičky nebo girlandu, abyste vnesli do prostoru útulnou atmosféru, nebo si jednoduše vytvořte provizorní galerijní stěnu pomocí vašich oblíbených plakátů a fotografií. Nezapomeňte se poradit se svým pronajímatelem a zjistit, jaké jsou jeho zásady týkající se věšení věcí – poslední věcí, kterou potřebujete, je riskovat, že vám nevrátí kauci.

Přineste si vlastní ložní prádlo

Pokud najdete zařízený byt, je pravděpodobné, že se nebudete chtít spoléhat na poskytnuté ložní prádlo. Vlastní ložní prádlo, koberečky, závěsy nebo ubrusy jsou jednoduchý způsob, jak vnést svůj styl do cizího prostoru. To je něco, co byste možná měli zvážit, pokud se chystáte pronajmout byt nebo dům na déle než měsíc.

Rozhodněte se pro barevné schéma

Další snadný způsob, jak přidat svůj osobní styl je vybrat si barevné schéma a držet se ho. Dočasně odstraňte všechny předměty, které se střetávají s vaší požadovanou estetikou, abyste vytvořili jednotný ráz a barevné ladění místnosti. Díky barevně sladěným kouskům bude místnost vypadat přívětivěji a stylověji.

Pamatujte, že pokud dokážete proměnit váš dočasný prostor na reálně vypadající byt, který nepřipomíná hotelový pokoj, budete se cítit jako doma.