Buďte kreativní

I z mála se dá hodně vykouzlit. Pohybujte nábytkem, dokud nepřijdete s rozvržením, které vám vyhovuje. Nakonec získáte prostor přizpůsobený vašim potřebám, a proto se budete cítit pohodlněji. Budete si tak moci v nové domácnosti užít Playamo casino bonus zdarma, kde získáte uvítací a další bonusy, budete si moci vybrat z řady skvělých her a zabavit se z pohodlí domova.

Nezapomeňte na rostliny

Zeleň okamžitě oživí jakoukoli místnost a každý tmavá kout. Přidáním rostlin docílíte okamžitého faceliftu. Sukulenty a další pokojové rostliny představují ideální společníky, které vašemu pokoji doslova vdechnou nový život.

Přikryjte holé podlahy

Možná budete mít to štěstí, že najdete podnájem s nádhernými podlahami z tvrdého dřeva, ale můžete také skončit v bytě s linoleem z 80. let. Pokud jde o druhou situaci, koberec vše snadno spraví. Nejen, že zakryje jakoukoli nevzhlednou podlahu, ale také výrazně zvýší útulnost a učiní místnost mnohem přitažlivější.

Rozsviťte si

Dobré osvětlení je spolehlivý způsob, jak zvýšit celkovou atmosféru. Přirozené světlo je samozřejmě upřednostňováno, ale pokud váš nový prostor nedisponuje velkými okny, ujistěte se, že máte k dispozici alternativní formy osvětlení, takže nebudete mít pocit, že žijete v jeskyni.

Buďte sentimentální

Osobní předměty, jako jsou fotografie nebo suvenýry, jsou nezbytné pro přidání osobního stylu. Nemusíte nutně věšet na stěny celé fotoalbum, ale několik připomenutí domova vám pomůže, abyste se v bytě, který vám nepatří, cítili pohodlněji. Navíc je to skvělý způsob, jak vyzdobit prázdné stěny nebo police.

Sejde z očí, sejde z mysli

Může to znít jednoduše, ale schování krabic a kufrů rozhodně zajistí, že se v prostoru budete cítit více jako doma. Tento mentální trik vám pomůže si uvědomit, že vaše dočasná situace je o něco trvalejší. Jedná se o malý detail, který skutečně změní způsob, jakým vnímáte svůj životní prostor.